Usługi sprzątania w Warszawie i okolice

dodano: 2020.10.30 ważne do: 2021.01.28 wyświetleń: 33
Szczegóły ogłoszenia:
Sprawdź ofertę usług sprzątania w Bryliant - Prowadzona przez nas firma sprzątająca w Warszawie gwarantuje sporo usług, które są przeznaczone zarówno do osób prywatnych jak również firm. Robimy na przykład tego rodzaju usługi jak czyszczenie okien, sprzątanie po pracach remontowych, regularna pielęgnacja biur i sporo innych. Gwarantujemy, że w trakcie realizacji powierzonych nam zadań wykorzystujemy sprawdzone środki chemiczne i dlatego też dbamy, aby pozostawiać po sobie niewielki ślad węglowy. Z oferowanych przez nas usług usług zadowolona z całą pewnością będzie każda osoba indywidualna oraz firma. Oferowane przez nas usługi dostępne są w wielu różnych dzielnicach Warszawy, dlatego też do kontaktu z naszą firmą zachęcamy każdego kto poszukuje profesjonalnych usług związanych ze sprzątaniem. Z cała pewnością trzeba zdecydować się na oferowane przez naszą firmę usługi.
Kontakt
Firma sprzątająca Warszawa - Bryliant
ul. Na Skraju 68, -195 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
FOTOWOLTAIKA z RATAMI 0% i gwarantowanym upustem 5000zł. Zastaw kontakt a my oddzwonimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie! Najnowsza technologia oparta na mikrofalownikach i panelach o mocy 400 W