Firma sprzątająca Bemowo Warszawa - Profesjonalne usługi sprzątania

dodano: 2021.01.12 ważne do: 2021.04.12 wyświetleń: 17
Szczegóły ogłoszenia:
Czy słyszałeś już o firmie Bryliant? Oferujemy profesjonalne sprzątanie biur Warszawa, sklepów oraz powierzchni magazynowych. Jesteśmy specjalistami w swojej branży, którą zajmujemy się od wielu lat. Z uwagą śledzimy nowinki techniczne, które pojawiają się na rynku. Ułatwiają nam one wykonywanie codziennych obowiązków. Wcześniej jednak testujemy je w warunkach szkoleniowych. Posiadamy specjalną salę, w której nasi pracownicy przygotowują się do wykonywania powierzonych ich zadań. To skutkuje świetnymi efektami sprzątania. Nie musisz się martwić o to, że Twoje meble ulegną zniszczeniu. Doskonale wiemy, który preparatów użyć, aby poza czyszczeniem, zadbać też o pielęgnację. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Znajdziesz ją na stronie internetowej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania - zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem.
Kontakt
Firma sprzątająca Warszawa - Bryliant
ul. Na Skraju 68, 02-197 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
FOTOWOLTAIKA z RATAMI 0% i gwarantowanym upustem 5000zł. Zastaw kontakt a my oddzwonimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie! Najnowsza technologia oparta na mikrofalownikach i panelach o mocy 400 W