Maty dezynfekcyjne i dezynfekujące w Dezenfex.pl

dodano: 2021.01.12 ważne do: 2021.04.12 wyświetleń: 15
Szczegóły ogłoszenia:
Jest wiele miejsc, które powinny na co dzień wykorzystywać maty dezynfekcyjne. Są to, m.in. jednostki zajmujące się wyrobem kosmetyków oraz leków, zakłady przetwórstwa spożywczego, stacje kwarantanny zwierząt. Tu najwyższe standardy higieny powinny być codziennością. Już jedna mata dezynfekcyjna może być niezwykle pomocna. Wystarczy umieścić ją przy wejściu do strategicznych pomieszczeń. Każda osoba lub samochód, która będzie wchodzić lub wjeżdżać do strefy, może liczyć się z tym, że buty i opony zostaną oczyszczone. Zadaniem mat jest pozbycie się szkodliwych patogenów, jak grzyby, bakterie oraz wirusy. Maty działają wspomagająco również przy leczeniu zwierząt z chorób pasożytniczych, dzięki czemu doceniane są przez schroniska oraz ogrody zoologiczne. Każda z mat nasączona jest roztworem płynu dezynfekcyjnego, który swobodnie przepływa przez warstwy solidnej dzianiny. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Dezenfex. 
Kontakt
Dezenfex
ul. Wyzwolenia 124a, 85-790 Bydgoszcz, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
FOTOWOLTAIKA z RATAMI 0% i gwarantowanym upustem 5000zł. Zastaw kontakt a my oddzwonimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie! Najnowsza technologia oparta na mikrofalownikach i panelach o mocy 400 W