Kuchnie na Wymiar w Gdańsku

dodano: 2021.03.31 ważne do: 2021.06.29 wyświetleń: 26
Szczegóły ogłoszenia:
P3 Studio to fantastyczny przedstawiciel pochodzącej z Niemiec firmy HACKER. W ofercie mamy bardzo szeroki wybór mebli do kuchni, zabudów, mebli łazienkowych i wielu innych elementów niezbędnych do cieszenia się wyjątkową kuchnią czy też łazienką. Możemy zagwarantować kuchnie na wymiar Gdańsk, Gdynia, Sopot na bardzo wysokim poziomie. Poza kuchniami i łazienkami oferujemy też tynki do dekoracji, zabudowy szaf czy też wysokiej jakości meble do wielu różnych powierzchni. Gwarantujemy spory wybór promocji, które pozwolą skorzystać z naszych usług w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach. W trakcie realizowania usług używamy jedynie najlepsze materiały dlatego też wszystkie meble oraz projekty zrobione i dostarczone przez prowadzoną przez nas firmę spełniają odpowiednie standardy. Bardzo serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z pełną ofertą prowadzonej przez nas firmy.
Kontakt
P3 Studio
ul. Grunwaldzka 211 / 0.16, 80-266 Gdańsk, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
FOTOWOLTAIKA z RATAMI 0% i gwarantowanym upustem 5000zł. Zastaw kontakt a my oddzwonimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie! Najnowsza technologia oparta na mikrofalownikach i panelach o mocy 400 W