Szkoła językowa w Opolu - Sprawdź ofertę

dodano: 2021.05.28 ważne do: 2021.08.26 wyświetleń: 15
Szczegóły ogłoszenia:
Prowadzona przez nas szkoła językowa rozpoczęła działalność ponad 10 lat temu przez doświadczonych fachowców. Aktualnie oferta naszej firmy obejmuje kursy językowe angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego a także włoskiego. Poza tym poza kursami językowymi zapewniamy też usługi dotyczące korepetycji i tłumaczeń językowych. Dzięki doświadczeniu zatrudnianych u nas fachowców możemy zapewnić bardzo wysokie standardy usług. Tym, co wyróżnia prowadzoną przez nas szkołę to to, że posiadamy własne metody nauki języka jak również zrobione przez siebie materiały naukowe. Przede wszystkim skupiamy się na wiedzy praktycznej. Przeważnie pracujemy w możliwie niewielkich grupach 2-4 osobowych lub też z pojedynczymi osobami. Umożliwia to każdemu na zdobycie najbardziej praktycznych umiejętności. Lekcje w naszej szkole lekcje są tak zaprojektowane, aby nasi kursanci pragnęli się uczyć też poza lekcjami. Z naszych usług będą w stanie skorzystać zarówno najmłodsi, ale też starsi. Zapraszamy serdecznie do zaznajomienia się z pełną ofertą naszej szkoły językowej. Z całą pewnością opłaca się skorzystać ze świadczonych przez nas kursów.
Kontakt
Metropolitan School w Opolu
ul. Ozimska 4/7, II piętro, 45-057 Opole, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
FOTOWOLTAIKA z RATAMI 0% i gwarantowanym upustem 5000zł. Zastaw kontakt a my oddzwonimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie! Najnowsza technologia oparta na mikrofalownikach i panelach o mocy 400 W