Artykuły do czyszczenia broni

dodano: 2021.05.30 ważne do: 2021.08.28 wyświetleń: 11
Szczegóły ogłoszenia:
Każdy posiadacz broni na 100% wie jak naprawdę istotne, jest odpowiednie przechowywanie broni. Jednak to nie jedyny aspekt, na który należy zwrócić uwagę mając broń w swoim domu. Niezbędnym elementem są także artykuły do czyszczenia broni, które pozwalają utrzymać uzbrojenie w cudownym stanie technicznym. W ofercie mamy na przykład tego rodzaju produkty jak: szczotki z fosforobrązu, przecieraki, dwustronne szczotki bądź też szczotki z brązu. Możemy zagwarantować nie tylko różnorodny wybór artykułów konkretnej jakości, ale też naprawdę ciekawe ceny i szybką realizację przesyłek. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty zostały doskonale przetestowane przez wielu klientów, ale też służby wojskowe na całym świecie. Jest to zapewnienie bardzo wysokiej jakości produktów. Jesteśmy więc przekonani, że decydując się na zrealizowanie zakupów w prowadzonym przez nas sklepie konserwacja broni, będzie prostsza czy też skuteczna. Dzięki temu każdy posiadacz broni będzie w stanie utrzymać posiadane przez siebie pistolety w dobrym stanie technicznym.
Kontakt
TETEO - Magazyny broni, szafy na broń, sejfy
ul. Stalowa 10, 47-400 Racibórz, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
FOTOWOLTAIKA z RATAMI 0% i gwarantowanym upustem 5000zł. Zastaw kontakt a my oddzwonimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie! Najnowsza technologia oparta na mikrofalownikach i panelach o mocy 400 W