Zadbaj o swoje okna - Novobudowa

dodano: 2021.06.21 ważne do: 2021.09.19 wyświetleń: 10
Szczegóły ogłoszenia:
Pragniesz wymienić okna swoim domu? Jeśli tak to musisz zaznajomić się z możliwościami naszej firmy. Na rynku działamy od ponad dekady i w związku z tym mamy możliwość zapewnić produkty bardzo wysokiej jakości. Gwarantujemy okna  różnego typu wśród, których są np. okna PVC, aluminiowe, przesuwne czy też dużo innych potrzebnych elementów w domu. Dla osób pragnących zdecydować się na nasze usługi mamy możliwość zagwarantować pełne wsparcie zatrudnionych u nas fachowców z naszego salonu w Krakowie. W sprzedaży mamy produkty dostarczane od najbardziej doświadczonych wytwórców pośród, których są: Mirola, Team-Plast, Hormann oraz sporo innych. Tym, co nas wyróżnia to najwyższa jakość towarów oraz oferowanych usług. Przy skorzystaniu z naszych usług udzielamy pisemnej gwarancji szczelności montażu, kompleksowe wsparcie zatrudnionych przez nas pracowników czy też konkurencyjne ceny usług. Każdy kto zdecyduje się na wybranie realizowanych przez nas usług oraz zakup naszych artykułów na 100% będzie w pełni zadowolony. Poza oknami sprzedajemy także bramy, rolety, drzwi i wiele innych produktów z zakresu stolarki budowlanej.
Kontakt
NovoBudowa
ul. Zaborska 1, 31-354 Kraków, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
FOTOWOLTAIKA z RATAMI 0% i gwarantowanym upustem 5000zł. Zastaw kontakt a my oddzwonimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie! Najnowsza technologia oparta na mikrofalownikach i panelach o mocy 400 W