Szkoła językowa w Opolu - Sprawdź ofertę

dodano: 2021.06.30 ważne do: 2021.09.28 wyświetleń: 17
Szczegóły ogłoszenia:
Prowadzona przez nas szkoła językowa została utworzona przeszło 10 lat temu przez mających bardzo duże doświadczenie fachowców. Obecnie nasza oferta obejmuje kursy językowe angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego a także włoskiego. Poza tym poza kursami językowymi zapewniamy również usługi dotyczące korepetycji i tłumaczeń językowych. Dzięki doświadczeniu zatrudnianych u nas fachowców możemy zapewnić najwyższe standardy usług. Tym, co cechuje prowadzoną przez nas szkołę to to, że posiadamy własne metody nauki języka oraz zrobione przez siebie materiały naukowe. W głównej mierze skupiamy się na wiedzy praktycznej. Staramy się pracować w możliwie niewielkich grupach 2-4 osobowych lub też indywidualnie. Daje to możliwość każdemu na zdobycie w głównej mierze praktycznych umiejętności. Lekcje w naszej szkole lekcje są tak zaprojektowane, aby nasi kursanci pragnęli się uczyć również poza lekcjami. Z naszych usług będą w stanie skorzystać zarówno bardzo młodzi ludzie, ale także starsi. Zapraszamy bardzo mocno do zapoznania się z pełną ofertą naszej szkoły językowej. Z całą pewnością warto skorzystać z oferowanych przez naszą szkołę usług.
Kontakt
Metropolitan School w Opolu
ul. Ozimska 4/7, II piętro, 45-057 Opole, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
FOTOWOLTAIKA z RATAMI 0% i gwarantowanym upustem 5000zł. Zastaw kontakt a my oddzwonimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie! Najnowsza technologia oparta na mikrofalownikach i panelach o mocy 400 W