P3Studio - Kuchnie na wymiar - Gdańsk, Gdynia, Sopot

dodano: 2021.07.01 ważne do: 2021.09.29 wyświetleń: 15
Szczegóły ogłoszenia:
P3 Studio to zapewniający najwyższe standardy przedstawiciel niemieckiej firmy HACKER. W sprzedaży posiadamy bardzo spory wybór mebli do kuchni, zabudów, mebli do łazienki oraz wielu innego rodzaju produktów niezbędnych do cieszenia się wyjątkową kuchnią oraz łazienką. Zapewniamy kuchnie na wymiar Gdańsk, Gdynia, Sopot na bardzo wysokim poziomie. Poza meblami do kuchni oraz łazienek oferujemy także tynki dekoracyjne, zabudowy szaf czy też sprawdzonej jakości meble do wnętrz. Zapewniamy spory wybór promocji, które pozwolą skorzystać z naszych usług w jeszcze lepszych cenach. Podczas wykonywania usług używamy tylko i wyłącznie najlepsze materiały dlatego też wszystkie meble oraz projekty zrobione i dostarczone przez naszą firmę spełniają bardzo wysokie standardy. Bardzo mocno zapraszamy do zaznajomienia się z pełną ofertą prowadzonej przez nas firmy.
Kontakt
P3 Studio
ul. Grunwaldzka 211 / 0.16, 80-266 Gdańsk, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
FOTOWOLTAIKA z RATAMI 0% i gwarantowanym upustem 5000zł. Zastaw kontakt a my oddzwonimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie! Najnowsza technologia oparta na mikrofalownikach i panelach o mocy 400 W