Przygotowanie Do Egzaminu Z Niemieckiego - metropolitanschool.pl

dodano: 2021.07.27 ważne do: 2021.10.25 wyświetleń: 15
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza szkoła językowa rozpoczęła działalność przeszło 10 lat temu przez mających bardzo duże doświadczenie specjalistów. Obecnie oferta naszej firmy obejmuje kursy językowe angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego a także włoskiego. Dodatkowo poza kursami językowymi wykonujemy również usługi z zakresu korepetycji oraz tłumaczeń językowych. Dzięki posiadaniu doświadczenia przez zatrudnianych u nas fachowców możemy zagwarantować bardzo wysokie standardy usług. Tym, co wyróżnia naszą szkołę to fakt, że mamy własny program do nauki języka czy też zrobione przez nas materiały do nauki. Przede wszystkim skupiamy się na wiedzy praktycznej. Staramy się pracować w możliwie niewielkich grupach mających 2 do 4 osób lub też z pojedynczymi osobami. Umożliwia to każdemu na zdobycie najbardziej praktycznych umiejętności. Nasze lekcje są tak skonstruowane, aby nasi kursanci pragnęli się uczyć także poza zajęciami. Z naszych usług mogą skorzystać zarówno bardzo młodzi ludzie, ale także starsi. Zapraszamy bardzo mocno do zapoznania się z kompletną ofertą naszej szkoły językowej. Na 100% warto skorzystać z oferowanych przez nas kursów.
Kontakt
Metropolitan School w Opolu
ul. Ozimska 4/7, II piętro, 45-057 Opole, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm już od 5 zł za rok. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO ! Jedyna taka okazja ! Już od 5 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!