Profesjonaliści od przemysłu

dodano: 2021.08.16 ważne do: 2021.11.14 wyświetleń: 18
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy bardzo serdecznie do zaznajomienia się z ofertą prowadzonej przez nas firmy, która realizuje usługi dotyczące branży mechanicznej, energetycznej, elektrycznej czy też piecowej. Możemy pochwalić się nie tylko sporym doświadczeniem, ale również sprawdzonymi maszynami i urządzeniami. Daje nam to możliwość na zrobienie tego rodzaju usług bądź też produktów jak cięcie laserem, konstrukcje stalowe bądź też walcowanie, gięcie blach oraz wycinanie plazmowe. Jesteśmy w stanie pochwalić się też różnymi referencjami od zadowolonych klientów, którzy mieli szansę współpracować z firmą, którą prowadzimy. Przykładowymi firmami, z którymi mieliśmy okazję współpracować są: Budimex, Rem Bud, Cama oraz sporo innych. Gwarantujemy, że każdy kto zdecyduje się na skorzystanie z oferowanego przez nas frezowania, wiercenia, wytaczania bądź też wielu innych zadań będzie w stu procentach zachwycony. Do wszystkich klientów podchodzimy indywidualnie i w związku z tym możemy zagwarantować, że damy sobie radę z każdym zleceniem. Bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszej firmy oraz zdecydowania się na wszelkie dostarczane przez naszą firmę produkty czy też usługi.
Kontakt
UNIHUT S.A.
ul. Jacka Jezierskiego 7, 31-983 Kraków, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm już od 5 zł za rok. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO ! Jedyna taka okazja ! Już od 5 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!