Kursy spawalnicze i nie tylko

dodano: 2021.08.16 ważne do: 2021.11.14 wyświetleń: 10
Szczegóły ogłoszenia:
Prowadzona przez nas firma działa na rynku od 1994 roku zajmując się szkoleniem ludzi w zakresie spawalnictwa. W zakresie oferowanych przez nas usług są kursy spawalnicze, badania niszczące, badania nieniszczące jak również nadzory spawalnicze. Dysponujemy naprawdę doświadczoną ekipą fachowców, którzy przez wszystkie lata naszego działania mieli szansę wyszkolić naprawdę wielu specjalistów. Jesteśmy w stanie pochwalić się różnymi certyfikatami czy też licencjami. Świadczy to bardzo pozytywnie o jakości realizowanych przez nas usług. Wśród kursów, które świadczymy są te związane ze spawaniem metodą MIG, MAG, gazową, elektrodą otuloną i sporo więcej. Dokładamy wszelkich starań, żeby każdego kto skorzysta z naszych usług traktować naprawdę dobrze i dbać, aby był on zadowolony po skorzystaniu z naszych kursów. Poza spawaniem zakres oferowanych przez nas kursów obejmuje też operatorów do cięcia, monterów czy też wielu innych specjalistów. Jesteśmy w stanie zagwarantować, że każdy kto będzie zdecydowany na skorzystanie z naszych usług będzie zadowolony, ponieważ będzie w stanie uzyskać doskonałą wiedzę.
Kontakt
OTS – Ośrodek Techniki Spawalniczej
ul. Sulechowska 4a, 65-119 Zielona Góra, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm już od 5 zł za rok. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO ! Jedyna taka okazja ! Już od 5 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!