Zbiorniki wysokiej jakości - na wodę, chemię i inne

dodano: 2021.08.29 ważne do: 2021.11.27 wyświetleń: 14
Szczegóły ogłoszenia:
Od bardzo wielu lat nasza firma działa na rynku zajmując się produkcją zbiorników bezciśnieniowych zrobionych z  tworzyw sztucznych,które mają bardzo wiele zastosowań. Sprzedajemy zbiorniki stosowane do przechowywania wody, zastosowań chemicznych jak również wykonujemy bardzo dużo innego rodzaju usług. Jeśli chodzi o zbiorniki chemoodporne to mamy możliwość zaoferować te przeznaczone do różnych rozwiązań. Jeżeli chodzi o sprzedaż zbiorników zarówno do przechowywania chemii, jak i na wodę do picia to zakres naszych usług obejmuje demontaż poprzednich zbiorników, dobranie zbiornika, jego zamontowanie czy też zrobienie czy też zamontowanie. Staramy się w pełni kompleksowo obsługiwać naszych klientów oraz gwarantować im wsparcie w każdym aspekcie. Jeżeli chodzi o zbiorniki adresowane do przechowywania wody to posiadamy w sprzedaży zbiorniki przeciwpożarowe, do przechowywania deszczówki, rezerwowe wody do picia czy też wiele innych. Jeżeli chodzi o usługi, które wykonujemy poza dostarczaniem zbiorników do wody to są wśród nich te, które obejmują usługi CNC, serwisy zbiorników instalacji oraz sporo innych usług. Bez problemów damy sobie radę z frezowaniem, skrawaniem, cięciem czy też realizacją sporej ilości niestandardowych usług. Dysponujemy fantastyczną ekipą fachowców, która bez problemów da sobie radę z realizacją każdego zleconego im zadania. Dlatego też zachęcamy bardzo serdecznie do zaznajomienia się z kompleksową ofertą realizowanych przez nas usług. Z całą pewnością zapewniane przez nas towary i usługi są na bardzo wysokim poziomie. Zapraszamy bardzo serdecznie do zaznajomienia się z pełnym pakietem naszych usług.
Kontakt
Amargo
ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm już od 5 zł za rok. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO ! Jedyna taka okazja ! Już od 5 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!