Dieta pudełkowa i catering dietetyczny - Trzebnica - TIM Catering

dodano: 2021.09.25 ważne do: 2021.12.24 wyświetleń: 8
Szczegóły ogłoszenia:
Prowadzony przez nas catering wszystkim potrafi zagwarantować dostęp do jedzenia na odpowiednim poziomie. Dysponujemy świetną ekipą specjalistów, którzy umieją nie tylko gotować, ale również są w stanie odpowiednio stworzyć dietę. Dzięki temu zapewniamy, że nasze posiłki są dobre, ale także dokładnie zbilansowane. Da się w naszej firmie zamówić tego rodzaju diety jak: wegetariańska, bezglutenowa, specjalnie przygotowana dla dzieci czy też dietę dla osób uprawiających sporty. Gwarantujemy naprawdę atrakcyjne ceny, używanie wysokiej jakości składników oraz zróżnicowane posiłki. Jesteśmy pewni, że każdy kto będzie zdecydowany na skorzystanie z zapewnianego przez nas cateringu dietetycznego będzie zadowolony zarówno z jakości obsługi, jak i oferowanych przez nas posiłków. Zapraszamy bardzo serdecznie do pełnego zapoznania się z naszą ofertą.
Kontakt
TIM Catering dietetyczny i dieta pudełkowa
ul. Michalczyka 13, 53-633 Wrocław, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm już od 5 zł za rok. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO ! Jedyna taka okazja ! Już od 5 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!