Zbiorniki AMARGO - rozwiązania dla przemysłu

dodano: 2021.12.29 ważne do: 2022.03.29 wyświetleń: 15
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma jest bardzo doświadczonym dostawcą rozwiązań dla przemysłu. Nasza oferta jest naprawdę bardzo szeroka, zajmujemy się dostarczaniem zarówno zbiorników na wodę, do przechowywania chemii, szaf odpornych na chemię, wspieraniem stacji uzdatniania wody czy też wykonujemy nawet lodowiska syntetyczne. Oferta naszej firmy obejmuje nie tylko samą produkcję oraz dostarczanie wszystkich niezbędnych urządzeń, ale także ich projektowanie i montaż. W zbiornikach, które jesteśmy w stanie dostarczyć są: zbiorniki przeciwpożarowe, do przechowywania wody do picia, do zamontowania w ziemi oraz na wierzchu oraz sporo innych rodzajów zbiorników. W razie potrzeby dla naszych klientów jesteśmy w stanie wykonać także pełne instalacje przemysłowe z zakresu przesyłu, dozowania, mieszania bądź też spełniające wiele innych funkcji. W przypadku zlecenia nam jakiegokolwiek zadania jesteśmy w stanie wspierać naszych klientów w momencie robienia projektu, produkcji, wyboru rozwiązania, montażu i późniejszych usług związanych z serwisem. Należy jednak pamiętać, że usługi naszej firmy to nie tylko zbiorniki oraz instalacje przemysłowe, ale także wiele różnych innych zadań wśród, których znajdują się na przykład usługi CNC. Potrafimy zająć się frezowaniem, cięciem, skrawaniem i innymi usługami. Zachęcamy do zaznajomienia się z kompleksową ofertą naszych usług związanych z różnymi branżami wśród, których są przemysł chemiczny, energetyka, spożywczy oraz ogromna ilość innych. Zapewniamy, że dzięki zapoznaniu się z oferowanymi przez nas artykułami czy też usługami każdy będzie w pełni zadowolony. Jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie, ciekawe ceny orazi wysoką jakość oferowanych przez nas przez nas towarów i usług.
Kontakt
Amargo
ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm już od 5 zł za rok. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO ! Jedyna taka okazja ! Już od 5 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!