Usuwamy wszelkie szkodniki - Firma DDD

dodano: 2021.12.29 ważne do: 2022.03.29 wyświetleń: 18
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma od wielu lat zajmuje się realizacją usług, które są związane z deratyzacją, dezynsekcją i dezynfekcją. Dzięki posiadaniu wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie poradzić sobie z wykonaniem każdego zadania, które zostanie nam powierzone. Jesteśmy w stanie podjąć współpracę zarówno z osobami indywidualnymi, jak również firmami z naprawdę wielu różnego rodzaju dziedzin. Zapewniamy ozonowanie, likwidację kleszczy, karaluchów, odkomarzanie i wiele pozostałych usług. Do każdego zadania podchodzimy możliwie najlepiej i dbamy, aby zrealizować je na bardzo wysokim poziomie. Poza tym w trakcie wykonywania usług dbamy o bezpieczeństwo zarówno zwierząt oraz osób postronnych. Bardzo serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z pełną ofertą naszej firmy. Dzięki naszej firmie pozbycie się szkodników stanie się o wiele mniej skomplikowane.
Kontakt
Protect24h - Wrocław, Wałbrzych, Legnica
ul. H. Sienkiewicza 5/1a, 58-300 Wałbrzych, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm już od 5 zł za rok. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO ! Jedyna taka okazja ! Już od 5 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!