Kuchnie Gdańsk, Gdynia i Sopot

dodano: 2022.03.31 ważne do: 2022.06.29 wyświetleń: 21
Szczegóły ogłoszenia:
P3 Studio to zapewniający najwyższe standardy przedstawiciel pochodzącej z Niemiec firmy HACKER. W sprzedaży mamy bardzo szeroki wybór mebli do kuchni, zabudów, mebli do łazienki jak również wielu innego rodzaju towarów niezbędnych do cieszenia się bardzo ciekawą kuchnią czy też łazienką. Zapewniamy kuchnie na wymiar Gdańsk, Gdynia, Sopot na najwyższym poziomie. Poza meblami do kuchni oraz łazienek oferujemy też tynki do dekoracji, zabudowy szaf czy też sprawdzonej jakości meble do wielu różnych powierzchni. Zapewniamy szereg promocji, które pozwolą zdecydować się na nasze usługi w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach. W trakcie realizacji usług stosujemy jedynie najlepsze materiały dlatego też wszystkie meble i projekty zrobione i dostarczone przez prowadzoną przez nas firmę spełniają najwyższe standardy. Bardzo mocno zapraszamy do zaznajomienia się z pełną ofertą prowadzonej przez nas firmy.
Kontakt
P3 Studio
ul. Grunwaldzka 211 / 0.16, 80-266 Gdańsk, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm już od 5 zł za rok. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO ! Jedyna taka okazja ! Już od 5 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!