Catering dietetyczny w Zgorzelcu

dodano: 2022.03.31 ważne do: 2022.06.29 wyświetleń: 18
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma jest firmą, która działa na obszarze Zgorzelca oraz Lubania od bardzo wielu lat i gwarantuje dostęp do naprawdę smacznego cateringu. Jesteśmy w stanie pochwalić się posiadaniem mającego bardzo duże doświadczenie zespołu kucharzy, którzy są w stanie zrobić naprawdę bardzo fajne jedzenie, które przypadnie do gustu wszystkim. Możemy zapewnić zarówno catering dla osób jedzących wszystko o różnej kaloryczności, bądź też osób jedzących tylko warzywa. Gwarantujemy możliwość zdecydowania się na catering na różnym poziomie jeśli chodzi o kalorię. Jesteśmy w stanie zapewnić catering na poziomie od 1200 kcal nawet do 3000 kcal. Jesteśmy w stanie zapewnić, że dostarczane przez nas posiłki są przygotowane przez mających ogromne doświadczenie kucharzy oraz wykonane są z bardzo dobrych składników. Zapewniany przez nas catering to fantastyczny wybór, gdyż przede wszystkim jest wykonany z naprawdę dobrych składników, dostępny w bardzo dobrej cenie oraz dostosowany do wymagań każdego klienta. W razie potrzeby umożliwiamy wykluczenie z diety pewnych składników co sprawia, że z naszych usług jest w stanie bez problemów skorzystać każdy.
Kontakt
Catering4u
ul. Zgorzelec i Lubań, 59-800 Zgorzelec i Lubań, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm już od 5 zł za rok. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO ! Jedyna taka okazja ! Już od 5 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!