Serwis posprzedażowy

dodano: 2022.06.07 ważne do: 2022.09.05 wyświetleń: 14
Szczegóły ogłoszenia:
Firma SUPRAVIS S.A. specjalizująca się w produkcji barierowych i wysokobarierowych opakowań z folii giętkich dla przemysłu spożywczego, medycznego i technicznego, w swojej szerokiej ofercie posiada również usługi z zakresu serwisu posprzedażowego, które w zauważalny sposób usprawniają i optymalizują pracę przedsiębiorstwa. Co wchodzi w skład niniejszej usługi? Diagnoza i prowadzenie napraw zaistniałych problemów występujących podczas procesu wprowadzania naszych produktów i pakowania, dostarczanie parametrów odpowiednich do maszyn pakujących obsługiwanych przez naszych klientów, doradztwo w kwestii doboru odpowiedniego rodzaju, typu i wielkości opakowań, sprawdzanie zawartości MAP w opakowaniach, a także diagnoza szczelności komór próżniowych.
Po więcej informacji zapraszamy na stronę https://www.supravis.pl/uslugi/serwis
Kontakt
SUPRAVIS S.A.
ul. Nowotoruńska 56, 85-840 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm już od 5 zł za rok. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO ! Jedyna taka okazja ! Już od 5 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!