Holowanie 24h/7 - pomoc drogowa Warszawa

dodano: 2022.07.02 ważne do: 2022.09.30 wyświetleń: 58
Szczegóły ogłoszenia:
W przyszłości każdy uczestnik ruchu drogowego będzie zmuszony skorzystać z pomocy drogowej z powodu kolizji w czasie kierowania pojazdem. Holowanie samochodu na własną rękę może okazać się uciążliwe i nie zawsze możliwe do zrobienia. Warto wówczas wiedzieć, gdzie zgłosić się po pomoc w czasie wystąpienia kolizji. Wybierając firmę holującą warto wziąć pod uwagę głównie dostępność samochodów holujących oraz czas działania w sytuacjach problematycznych. Wysoką jakość usług gwarantuje w tym zakresie Ącki Pomoc Drogowa Warszawa. W nagłych sytuacjach Ącki Pomoc Drogowa oferuje pomoc w: holowaniu lawetą, awaryjnym uruchomianiem pojazdów, dowozem paliwa, wyciąganiem pojazdów z rowów i błota, wymianę koła, auto kasację samochodu, transport samochodu. Kluczowe zalety profesjonalnej organizacji zapewniającej pomoc drogową to przede wszystkim sprawny kontakt telefoniczny, szybki czas dotarcia na miejsce, fachowa ocena usterki czy sprawne rozwiązanie problemu. fachowa obsługa powinna również oferować zastępcze auta, którymi poszkodowany kierowca będzie mógł się poruszać się oczekując na naprawę własnego samochodu. Wszystkie te rzeczy zapewnia Ącki Pomoc Drogowa, troszcząc się o najwyższą jakość usług. 
Kontakt
ĄCKI POMOC DROGOWA
ul. Warszawa, brak Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm za 0 zł na 12 miesięcy !!!. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO tylko do końca września 2023 roku! Jedyna taka okazja ! 0 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!