FD Neurotechnologies - dystrybutor Gentaur

dodano: 2022.07.18 ważne do: 2022.10.16 wyświetleń: 18
Szczegóły ogłoszenia:
Spółka Gentaur Sp. z o.o. obecna jest w Polsce od 2010 roku, a marka Gentaur istnieje w Europie od ponad 15 lat. Zajmujemy się dystrybucją artykułów wykorzystywanych w pracach badawczych związanych z takimi pojęciami, jak biologia molekularna, immunologia, cytobiologia, hodowla komórek oraz tkanki, badania nad nowotworami, diagnostyka.Są to między innymi preparaty wykorzystywane w biologii molekularnej i mikrobiologii, przeciwciała, białka rekombinowane, zestawy diagnostyczne, które opierają się na teście ELISA, komplety do analizowania przemiany materii, testy PCR, a także drobny sprzęt laboratoryjny. W naszym asortymencie mamy sprzęt prekursorskich firm na przykład Trevigen, Biovision, Epigentek, SBI, Bioassay Systems, National Diagnostics.Wciąż rozszerzany spis naszych dostawców dostępny jest tutaj. Nasza kadra profesjonalistów pomoże Państwu w znalezieniu i dobraniu potrzebnych Państwu produktów. Gwarantujemy również zaplecze techniczne oraz pomoc, jeżeli mają Państwo wątpliwości dotyczące tych produktów. Naszymi konsumentami są szkoły wyższe, politechniki, uniwersytety medyczne, szpitale, instytuty naukowo-badawcze oraz prywatne przedsiębiorstwa. Jeżeli potrzebują Pańtstwo towarów, które nie są przedstawione w ofercie na naszej stronie prosimy o konktakt z nami. Postaramy się, aby uzyskać je dla Państwa.
Kontakt
Gentaur sp. z.o.o.
ul. Grunwaldzka 88A/2, 81-771 Sopot, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm już od 5 zł za rok. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO ! Jedyna taka okazja ! Już od 5 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!