Gryzaki dla królika - Sklep Footrzak

dodano: 2022.07.27 ważne do: 2022.10.25 wyświetleń: 14
Szczegóły ogłoszenia:
Minimarket Footrzak spełni potrzeby wszystkich Wielbicieli zwierzaków. W naszym towarze zauważą Państwo zarówno pasze, jak i legowiska, gadżety do zabawy, akcesoria do drapania dla kotów, kuwety, budki dla ptaków, czy suplementy. Kompleks oczekiwań Waszych czworonożnych przyjaciół zostanie u nas spełniony. Dbamy o to, aby nasze towary były zdrowe, niezawodne i najlepszego rodzaju. Dbamy też o to, aby stosunek jakości do ceny był zadowalający, mamy do zaoferowania obniżki. Mamy świadomość, jak istotni są dla Was czworonożni przyjaciele, ponieważ sami uwielbiamy zwierzaki i opiekujemy się nimi odkąd pamiętamy. Pamiętamy o stałym uczeniu się, czytamy tematyczne książki, uczestniczymy w szkoleniach, jesteśmy ciekawi skutecznych produktów i perspektyw weterynaryjnych. Przeważnie dotrzymującymi towarzystwa obecnie człowiekowi istotami są psy oraz koty, jednak u nas przedstawiamy także szeroką paletę produktów dla królików i gryzoni. Gryzonie przynależą do ssaków, pojawiają się we wszystkich częściach świata i także są niezwykle bliskie ludziom. Sprawdzonym na przyjaciela gryzoniem jest bez wątpienia chomik. Warto pamiętać, że jest zwierzątkiem nocnym, zatem w dzień z reguły śpi i nie należy go niepokoić, aby nie zaburzyć jego dobowego rytmu. Z tej przyczyny ten ssak nie powinien pozostawać w mieszkaniu z  małymi dziećmi. Następny dobrze znany gryzoń to świnka morska (kawia domowa). Świnki utrzymują kontakt z człowiekiem, a nawet współżyją w przyjaźni z psami lub kotami, jednak dla pełnego dobrostanu wymagają towarzysza z własnego typu. Szczury nagminnie ocenia się źle, dlatego że jawią się jako brudne, kanałowe gryzonie roznoszące bakterie. Warto pokonać te uprzedzenia, bo to niezwykle mądre, urocze i przyjacielskie zwierzęta. Kolejnym udomowionym gryzoniem jest szynszyla. Szynszyla jest kontaktowa i charakteryzuje się bardzo miękkim owłosieniem, ma jednak spore wymogi, przede wszystkim higieniczne. Trzeba też pamiętać o króliku. Częstokrotnie niepoprawnie zalicza się go do gryzoni i uważa, że nie oczekuje on wyjątkowej troski. W istocie królik potrzebuje pożywnego pokarmu, ogromnej zagrody i codziennego użytkowania wybiegu. W naszym sklepie zaopatrzą się Pańtwo w akcesoria dla gryzoni, jak na przykład woliery, chatki, przyrządy do zabawy, baseny kąpielowe oraz siano. Oprócz zwykłych karm umożliwiamy zakup karm ratunkowych, które przysłużą się naszym roślinożernym towarzyszom wtedy, gdy gryzonie są zmizerowane, chorowite lub nie chcą jeść. 
Kontakt
Sklep zoologiczny Footrzak
ul. Aleksandra Fredry 4, 59-400 Jawor, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm już od 5 zł za rok. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO ! Jedyna taka okazja ! Już od 5 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!