SuknieBoho - suknia ślubna romantyczna

dodano: 2022.07.27 ważne do: 2022.10.25 wyświetleń: 14
Szczegóły ogłoszenia:
Wybór idealnej kreacji ślubnej stanowi jedną z najważniejszych decyzji, jakie powinna podjąć panna młoda przed tym (wyjątkowym dniem. Nie ulega wątpliwości, że to ona będzie błyszczeć tego dnia i to na niej będą skupione spojrzenia gości, dlatego każda kobieta pragnie tego dnia wyglądać szczególnie korzystnie. I to właśnie kreacja ślubna w znacznym stopniu odpowiada za ten efekt. W naszym salonie można uszyć bazującą na jednym z ponad 100 modeli perfekcyjną suknię ślubną na każdą sylwetkę. Nie oferujemy jedynie klasycznej bieli, mamy modele sukien w kolorze écru, beżowym, tonach pudrowego różu, a ponadto czarne. Nasze kreacje ślubne tworzone są ręcznie, w warszawskim atelier. Zgodny zespół utalentowanych krawcowych zna naturę koronek, bawełny i podszewek, z których robione są nasze kolekcje. Dzięki temu potrafią domena. Tym, co niezaprzeczalnie charakteryzuje naszą pracownię, jest czas potrzebny na uszycie perfekcyjnej kreacji ślubnej. U nas uszycie sukni na miarę trwa mniej niż dobę.
Kontakt
SuknieBoho
ul. Studencka 51, 02-735 Warszawa, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm już od 5 zł za rok. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO ! Jedyna taka okazja ! Już od 5 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!