Amargo - urządzenia galwanizerskie

dodano: 2022.07.27 ważne do: 2022.10.25 wyświetleń: 16
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma stara się zapewniać wysokiej jakości zbiorniki chemoodporne, które są w stanie sprawdzić się w naprawdę zróżnicowanych przypadkach. Ciągle staramy się inwestować w możliwości prowadzonej przez nas firmy jak również w najnowocześniejsze zbiorniki, które spełniają odpowiednie standardy. Nasze usługi to między innymi projektowanie, tworzenie, instalowanie oraz w razie konieczności naprawianie, stworzonych przez naszą firmę zbiorników. Realizujemy cele dla osób decydujących się na nasze usługi z zakresu działów produkowania, technicznych, zapewniania bezpieczeństwa czy też działów inwestycji. Jesteśmy w stanie pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem i bogatą ofertą, która obejmuje bardzo wiele różnych rodzajów zbiorników. W czasie realizacji inwestycji zajmujemy się projektem technicznym, wybraniem rozwiązania, naprawianiem zbiorników, wyposażenie w potrzebne elementy oraz wieloma innymi kwestiami. Poza dostarczaniem zbiorników naprawdę bardzo wysokiej jakości jesteśmy w stanie zająć się także wykonywaniem usług CNC dla bardzo dużo oczekujących klientów. Bardzo mocno zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą naszych zbiorników oraz pozostałych usług realizowanych przez naszą firmę.
Kontakt
Amargo
ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm już od 5 zł za rok. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO ! Jedyna taka okazja ! Już od 5 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!