Protect24h - dezynsekcja mole

dodano: 2022.07.27 ważne do: 2022.10.25 wyświetleń: 17
Szczegóły ogłoszenia:
Protect24 jest ekspertem w zakresie ochrony przed szkodnikami oraz czynnikami biologicznymi. Działamy na rynku od ponad 10 lat, zajmując się realizacją dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, a także realizując wszystkie zabiegi w specjalnym zakresie na najwyższym poziomie. Dysponujemy specjalnymi zakresami usług przeznaczonych dla firm czy też osób prywatnych. Zakres robionych przez nas usług obejmuje walkę z kleszczami, karaluchami, pluskwami, kretami jak również wieloma innego rodzaju kłopotami. Przy wykonywaniu zleconych naszej firmie zadań używamy najlepsze środki chemiczne, które zapewniają bezpieczeństwo zarówno ludziom jak i zwierzętom podczas robienia świadczonych przez nas usług. Wspieramy firmy działające w zakresie służby zdrowia, przemysłu spożywczego, rolnictwa, wspólnoty mieszkaniowe i z wielu różnych innych dziedzin. Dzięki naszym usługom każdy bez problemów będzie mógł cieszyć się rozwiązaniem dręczących go problemów z różnymi szkodnikami. Innymi zaletami prowadzonej przez nas firmy to, że posiadamy europejski certyfikat CEPA. Gwarantujemy zadowolenie z naszych usług.
Kontakt
Protect24h - Wrocław, Wałbrzych, Legnica
ul. H. Sienkiewicza 5/1a, 58-300 Wałbrzych, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm już od 5 zł za rok. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO ! Jedyna taka okazja ! Już od 5 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!