Amargo - tace ociekowe

dodano: 2022.07.27 ważne do: 2022.10.25 wyświetleń: 10
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma jest polskim producentem zbiorników stworzonych z tworzyw termoplastycznych, które posiadają bardzo dużo różnego rodzaju zastosowań. Bardzo istotnymi obszarami naszych działań jest projektowanie, produkcja oraz montaż zbiorników chemoodpornych oraz wewnętrznych zbiorników na wodę. Nasze artykuły mają dobre zastosowanie zarówno w przypadku przedsiębiorstw przemysłowych czy też budynków użyteczności publicznej, czy też biurach projektów technologicznych. Możemy pochwalić się naprawdę doświadczonymi pracownikami, którzy potrafią dać sobie radę ze wszystkimi zleceniami. W ramach obsługi inwestycji gwarantujemy dobranie odpowiedniego rozwiązania, wykonanie projektu, wykonanie zbiornika dostosowanego do wymagań klienta, zamontowanie zbiornika a także serwis zrobionych przez nas zbiorników. Pośród projektowanych i robionych przez nas zbiorników można znaleźć na przykład te o konstrukcji cylindrycznej, pionowej, poziomej czy też w kształcie prostopadłościanu. Poza zbiornikami chemoodpornymi oraz na wodę nasza firma oferuje szafy chemoodporne, rury nawojowe, wykładziny, wanny czy też tace ociekowe. Zapraszamy serdecznie podjęcia współpracy z prowadzoną przez nas firmą.
Kontakt
Amargo
ul. Jaśminowa 16, 05-850 Ożarów Mazowiecki, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm już od 5 zł za rok. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO ! Jedyna taka okazja ! Już od 5 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!