Sprzedaż i serwis kserokopiarek - Ksero.net.pl

dodano: 2022.11.10 ważne do: 2023.02.08 wyświetleń: 6
Szczegóły ogłoszenia:
Ksero serwis działa w branży już od 25 lat. W trakcie trwania tej przygody udało nam się zdobyć bezcenny kapitał wiedzy specjalistycznej, czego dowodem zadowolenie i satysfakcja naszych klientów. Żeby sprostać żądaniom konsumentów stale doskonalimy nasze umiejętności , a także rozszerzamy zakres oferty naszej firmy. W swojej ofercie posiadamy ekonomiczne urządzenia wielofunkcyjne wykorzystywane do wielu skomplikowanych działań. Klient może wybrać urządzenie swojej sprawdzonej firmy z których wymienić trzeba Develop. Oferujemy serwis materiałów eksploatacyjnych. Nasz serwis umożliwia skuteczną pomoc, radę w przypadku awarii urządzeń wskazanych firm Ricoh.  Wyjątkowa możliwość dzierżawy sprzętu umożliwia odstąpienie od kosztów zakupu materiałów eksploatacyjnych. Miesięczny czynsz wypożyczenia sprzętu zaczyna się od 69 złotych.
Kontakt
FORUM S.C. - Nowoczesne Biuro
ul. Al. Korfantego 195, 40-153 Katowice, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm już od 5 zł za rok. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO ! Jedyna taka okazja ! Już od 5 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!