Bęben polerski, Polerka bębnowa, Wibratory kołowe Kromaş | Rösler Turcja

dodano: 2022.12.05 ważne do: 2023.03.05 wyświetleń: 15
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Topzal zajmuje się między innymi sprzedażą części zapasowych i zamiennych do maszyn związanych z technika obróbki powierzchniowej. Ponadto nasi wykwalifikowany pracownicy wykonują również przeglądy serwisowe, naprawiają oraz regenerują specjalistyczne urządzenia do obróbka powierzchniowa metali. Jeżeli Twój zakład zajmuje się właśnie tą branżą - koniecznie musisz nawiązać współpracę z firmą Topzal. Nasza oferta jest bardzo bogata, ponieważ staramy się działać jak najbardziej kompleksowo i spełniać oczekiwania naszych wszystkich klientów. W branży obróbka powierzchniowa istniejemy już od niemal trzydziestu lat, co oznacza, że możemy pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem. Jest to cenna, ale nie zamykamy się również na nowe. Cały czas szukamy nowoczesnych rozwiązań, które usprawnią pracę również w Twoim przedsiębiorstwie. Chcesz poznać więcej szczegółów? Więc koniecznie skontaktuj się z nami. 
Kontakt
L.M. Zalewski - Technika Obróbki Powierzchniowej
ul. Nowy Tuchom 2A, 80-209 Chwaszczyno, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm już od 5 zł za rok. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO ! Jedyna taka okazja ! Już od 5 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!