Ocena sprzedaży - sales assessment - TestGroup

dodano: 2022.12.12 ważne do: 2023.03.12 wyświetleń: 29
Szczegóły ogłoszenia:
The Bridge Ability Suite jest testem zdolności poznawczych, dostępnym na poziomie zawodowym, licencjackim lub uniwersyteckim. Test mierzy zdolności werbalne, numeryczne i myślenie logiczne. Most Zdolności jest często używany w środowisku pracy. Może być używany do sprawdzenia, czy pracownik może przejść na wyższy poziom stanowiska, lub może być używany do określenia inteligencji lub zdolności poznawczych (zewnętrznego) kandydata. Most Zdolności Suite zapewnia dokładne przewidywanie zdolności danej osoby do podjęcia nowego stanowiska lub nowego szkolenia. Można użyć tego testu, aby wskazać wybitnych pracowników. Jak działa ten test zdolności poznawczych? Most Zdolności Suite test zdolności poznawczych (lub test IQ) mierzy zdolności poznawcze tych z wykształceniem zawodowym do poziomu uniwersyteckiego, w wieku od 15 do 65 lat. Dzięki Most Zdolności Suite można wykonać przewidywanie maksymalnego poziomu wydajności (poziomu edukacji lub poziomu zawodowego) wraz z wskaźnikiem inteligencji (IQ). Funkcje testu zdolności poznawczych. Za pomocą testu zdolności poznawczych można określić, czy kandydat lub pracownik może poradzić sobie z wyższym poziomem wykształcenia zawodowego. W ten sposób można zdecydować, czy opłaca się inwestować w wykształcenie wyższe dla pracownika, czy nie. Albo możesz mierzyć podczas selekcji lub rekrutacji poziom wykształcenia zawodowego kandydata: -Czas: 3x 18 minut; -Dostępne na poziomie zawodowym, licencjackim i uniwersyteckim; -Dostępne w 20 językach, w tym w języku holenderskim, angielskim, niemieckim, francuskim i hiszpańskim; -Online, wiarygodny i oparty na nauce; -Most Zdolności Suite składa się z trzech testów: zdolności werbalnej, numerycznej i logicznego myślenia; -Testy można przeprowadzać oddzielnie lub łączyć; -Mierz zdolności umysłowe, w tym umiejętności rozwiązywania problemów; -Udziela wglądu w to, jak szybko pracownik może się dostosować.
Kontakt
Test Group
ul. Herengracht 282, 1016 BX Amsterdam, brak Test Group, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm za 0 zł na 12 miesięcy !!!. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO tylko do końca lutego 2024 roku! Jedyna taka okazja ! 0 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!