Przejdź metamorfozę ze stylistką

dodano: 2022.12.14 ważne do: 2023.03.14 wyświetleń: 16
Szczegóły ogłoszenia:
Zakupy z osobistą stylistką mają dużo zalet, dzięki czemu będziesz mogła szybko znaleźć ubrania, które pasują do twojej sylwetki. Właściwie dobrany ubiór przykryje miejsca, których nie lubisz i podkreśli najlepsze cechy sylwetki, takie jak szczupłe ramiona, zgrabne nogi. Skorzystaj z metamorfozy, która odmieni Twój wizerunek. Polega na zmianie sposobu ubierania, oraz fryzury, zmień sposób nakładania makijażu, aby wyglądać jak najlepiej, zgodnie z najnowszymi trendami modowymi. Metamorfozę warto przejść pod okiem doświadczonej stylistki, wizażystki, która będzie wiedziała, w czym będzie nam do twarzy, jak się ubierać, jaka fryzura i makijaż podkreślają najlepiej naszą naturalną urodę. Dzięki metamorfozie zyskamy zupełnie nowy wizerunek, poczujemy się znów pięknie.

Kontakt:

Stylistka Marta Zalega

tel. 606 121 666

stylistka@martazalega.pl

Kontakt
stylistka
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm już od 5 zł za rok. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO ! Jedyna taka okazja ! Już od 5 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!