Zarządzanie nieruchmościami Warszawa

dodano: 2022.12.19 ważne do: 2023.03.19 wyświetleń: 11
Szczegóły ogłoszenia:
Firma KON Profes oferuje profesjonalne zarządzanie oraz administracje obiektów, możemy współpracować ze wspólnotą mieszkaniową w zakresie remontów, dbamy o ogólny stan budynku, zlecamy prace remontowe. Prowadzimy nadzór nad nieruchomościami, zajmujemy się księgowością oraz dokumentacją związaną z zarządzaniem budynkami. Prowadzimy zarządzanie i administrację nieruchomościami na terenie miasta Warszawa, współpracujemy z prawnikami oraz osobami mającymi doświadczenie w zakresie obsługi technicznej. Prowadzimy także obsługę finansową nieruchomości, dokonujemy rozliczeń, prowadzimy fundusz remontowy. Do naszych zadań należy również o płacenie podatków, opłat związanych z użytkowaniem obiektu oraz ubezpieczenia. Prowadzimy także sprawozdawczość finansową, oraz ewidencję kosztów związanych z zarządzaniem obiektami wspólnymi.

Kompleksowa Obsługa Nieruchomości

K.O.N. Profes

tel./fax. (22) 610-18-88

tel./fax (22) 616-00-50

e-mail: sekretariat@konprofes.pl

Kontakt
konprofes
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm już od 5 zł za rok. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO ! Jedyna taka okazja ! Już od 5 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!