Całoroczne hale namiotowe

dodano: 2023.03.27 ważne do: 2023.06.25 wyświetleń: 25
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Ewenta hale namiotowe do różnych zastosowań. Stosujemy ściany z plandeki lub blachę trapezową. Hale wyposażamy w aluminiowe bramy przesuwane, drzwi wejściowe. Hale namiotowe można łatwo przystosować do wykorzystania jako przestrzeń magazynowa, lodowiska, hale targowe, sale bankietowe. Hale namiotowe sprawdzą się bardzo dobrze jako budynki tymczasowe różnego przeznaczenia, w czasie imprez okolicznościowych wesel i bankietów. Dostępne są również hale z fasadą szklaną, które sprawdzą się w przypadku organizacji przyjęć. Oferowane przez nas hale namiotowe całoroczne charakteryzują się wysoką odpornością na oddziaływanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, wiatr czy promieniowanie UV.

Kontakt:

Ewenta

tel: 504 199 092

biuro@ewenta.pl

Kontakt
halenamiotowe
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm za 0 zł na 12 miesięcy !!!. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO tylko do końca kwietnia 2023 roku! Jedyna taka okazja ! 0 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!