Stylistka Warszawa

dodano: 2023.04.01 ważne do: 2023.06.30 wyświetleń: 53
Szczegóły ogłoszenia:
Usługi, jakie proponuje stylistka, to coś więcej niż tylko sprawianie, abyś właściwie wyglądał na ważnych okazjach i imprezach. Każdy może potrzebować pomocy osobistego stylisty przy rozmaitych okazjach. Benefity są nieograniczone i sporo pozytywnych zmian w sposobie ubierania się może nastąpić w krótkim czasie. Zatrudnienie osobistej stylistki to inwestycja, którą warto rozważyć, by otrzymać pomoc w wyszukaniu swego własnego stylu. Możemy też liczyć na analizę koloru, żeby stwierdzić, które kolory ubrań oraz dodatków spowodują, iż będziemy zawsze wyglądać właściwie jak również modnie. Dużo ludzi oglądając własną garderobę stwierdza, że nie ma się w co ubrać. Sporo frustracji związanych z doborem ubrań wynika po prostu z posiadania nadmiaru rzeczy, które już nie pasują do naszego stylu ubierania się. Stylistka może pomóc w takim dobraniu ubrań, abyśmy zawsze mogli się ubrać modnie i zgodnie z najnowszymi trendami. Doświadczona stylistka oszczędza czas, pieniądze i pomaga pozbyć się stresu związanego z dobieraniem ubrań. Należałoby toteż umówić się na konsultację i wspólne zakupy ze stylistką ubioru.

Kontakt:

tel. 606-121-666

e-mail: stylistka@martazalega.pl

Kontakt
stylistkawarszawa
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm za 0 zł na 12 miesięcy !!!. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO tylko do końca maja 2024 roku! Jedyna taka okazja ! 0 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!