Przesyłki z USA

dodano: 2023.04.03 ważne do: 2023.07.02 wyświetleń: 55
Szczegóły ogłoszenia:
Prime Parcel Service to firma, która zajmuje się dostarczaniem paczek z USA do Polski. Zatem osoby, które chcą nadać paczkę do Polski, mogą skorzystać z wygodnego systemu za pomocą serwisu internetowego, gdzie znajduje się kalkulator. Możemy dokonać szybkiej wyceny podając wymiary oraz wagę przesyłki. Dostępne będą dwa rodzaje transportu, morski i lotniczy, zatem odbiorcy mogą dobrać formę wysyłki, przy czym wysyłka paczki drogą morską będzie tańsza niż drogą lotniczą.

Przedsiębiorstwo zajmuje się też pośredniczeniem w zakupach w USA. Dzięki temu możemy skorzystać z wyjątkowo interesujących promocji w sklepach internetowych w Stanach Zjednoczonych. W tym przypadku podczas kupna podajemy adres przewoźnika, który potem przesyła paczkę do Polski. Będzie to bardzo komfortowa forma zakupów, z jakiej coraz częściej korzystają nasi rodacy, którzy chcą zakupić produkty ciężko dostępne w Polsce.

Kontakt:

Prime Parcel Service

tel: 793 683 617

e-mail: order@primeparcelservice.com

Kontakt
primeparcelservice
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm za 0 zł na 12 miesięcy !!!. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO tylko do końca maja 2024 roku! Jedyna taka okazja ! 0 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!