Leasing Pracowników, Rekrutacja bezpośrednia

dodano: 2023.05.08 ważne do: 2023.08.06 wyświetleń: 52
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma RV Group Poland Sp. z o.o. oferuje leasing pracowniczy lub rekrutacja bezpośrednia dla innych firm, które potrzebują dodatkowej siły roboczej. Nasze rozwiązanie leasingu pracowniczego umożliwia zwiększenie ilości pracowników w krótkim czasie bez konieczności długoterminowych zobowiązań.
W ramach naszej oferty leasingu pracowniczego zapewniamy pracowników na różnych stanowiskach, w zależności od potrzeb Państwa firmy. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie i umiejętności, aby sprostać wymaganiom Twojej branży.
Korzyści dla Twojej firmy:
Szybkie i łatwe zwiększenie zatrudnienia w Twojej firmie bez konieczności rekrutacji nowych pracowników.
Elastyczność w ilości i czasie pracy pracowników.
Brak zobowiązań długoterminowych, co pozwala na łatwe dostosowanie ilości pracowników do zmieniających się potrzeb firmy.
Wsparcie naszych specjalistów w zarządzaniu pracownikami i kwestiami administracyjnymi.
Oszczędność czasu i kosztów związanych z rekrutacją i szkoleniem pracowników.
Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą leasingu pracowniczego, skontaktujcie się z nami pod adresem biuro@rvpolskagroup.com
Nasz zespół pomoże Państwu dobrać odpowiednie rozwiązania i zapewni Państwu fachową obsługę na każdym etapie współpracy.
 
Kontakt
Biuro
ul. Krakowska 19-23/3, 50-424 Wrocław, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm za 0 zł na 12 miesięcy !!!. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO tylko do końca maja 2024 roku! Jedyna taka okazja ! 0 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!