Profesjonalne strony www

dodano: 2023.05.24 ważne do: 2023.08.22 wyświetleń: 9
Szczegóły ogłoszenia:
Strony internetowe przyjazne dla użytkowników i wyszukiwarek Oferujemy profesjonalne strony internetowe, mogą być to strony wizytówki dedykowane dla mniejszych firm, gdzie potencjalny klient może zapoznać się z ofertą. Znajdzie na niej dane kontaktowe, numer telefonu, adres e-mail, oraz formularz umożliwiający szybki kontakt.

Tworzymy także sklepy internetowe, które pozwalają dotrzeć do milionów użytkowników internetu, kładziemy nacisk na funkcjonalność oraz intuicyjną obsługę. W zależności od branży dopasowujemy nie tylko wygląd, ale również funkcjonalności, które umożliwiają intuicyjne znalezienie produktu, zapoznanie się z ofertą oraz zakup. Oferta sklepu internetowego jest czytelna, klient może obejrzeć zdjęcia w galerii, zapoznać się z opisem produktu. Dodatkowo może wybrać inne parametry produktu, takie jak rozmiar czy kolor, czy też wiele innych cech charakterystycznych dla danej branży. Właściciel sklepu otrzymuje platformę pozwalającą na łatwe zarządzanie sprzedażą. Dzięki czemu obsługa dodawania produktów, zdjęć oraz cen jest bardzo intuicyjna. Sprzedaż odbywa się na podstawie listy zamówień, raportów dotyczących płatności. Dostępne są także rozbudowane moduły dotyczące statystyk, które pozwalają na optymalizację sprzedaży. Wdrażamy systemy płatności natychmiastowych obsługujące wiele banków oraz BLIK.

Projektując serwisy internetowe skupiamy się na kilku płaszczyznach

Najważniejszą rolą strony internetowej jest zaprezentowanie oferty dotyczącej towaru lub usługi. Dlatego należy przygotować tekst, który pozwoli klientom zapoznać się ze szczegółami. Istotne jest, aby rozwiać wątpliwości potencjalnych klientów, przykładowo przedstawić szczegóły techniczne. Warto pamiętać, że tekst znajdujący się na stronie przekłada się bezpośrednio na widoczność w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego tworząc tekst należy wykorzystać tematyczne słowa kluczowe, przy czym treść powinna być naturalna dla czytelnika.

Patrząc od strony potencjalnego klienta, należy zwrócić uwagę nie tylko na najważniejsze słowa kluczowe, ale także szczegółowe cechy produktu. Przykładowo w branży budowlanej klientem będzie skrupulatny inżynier szukający dostawcy, posługując się specyfikacją projektu budynku. W wyszukiwarce poda nie tylko główną frazę, ale także wymiary oraz kod normy, certyfikatu czy atestu dotyczący materiałów budowlanych. Podobna zasada znajdzie zastosowanie w przypadku serwisów internetowych z wielu branż. Nie można zatem zapominać o szczegółach zawartych w treści oferty. Myśląc o pozycjonowaniu skupiamy się także na strukturze strony. W przypadku firmy usługowej ofertę można zaprezentować na podstronie Usługi, lub też stworzyć kilka podstron, oddzielnie dla każdej usługi. Jak widzimy w wynikach wyszukiwania Google w przypadku usług wyszukiwarka często prezentuje konkretne podstrony danej strony/domeny. Dlatego przygotowanie prawidłowej struktury ułatwi zaindeskowanie i pozycjonowanie poszczególnych usług. Analogicznie w przypadku sklepu internetowego warto przemyśleć strukturę kategorii, jakie będą indeksowane w wyszukiwarce Google.

Od strony technicznej strona internetowa musi spełniać wiele wymagań, dotyczących przykładowo wyświetlania na urządzeniach mobilnych, poprawnego działania na różnych przeglądarkach internetowych. Optymalizacja techniczna pozwala przyspieszyć ładowanie, co jest szczególnie ważne w przypadku smartfonów. Należy także zadbać o płaszczyznę graficzną, dostosowanie grafik oraz zdjęć, dobranie odpowiedniej rozdzielczości.

Oferta dotyczy kompleksowej obsługi, w tym także hostingu, rejestracji domeny oraz bezpiecznego protokołu SSL, przygotowania regulaminu strony internetowej lub sklepu internetowego, polityki prywatności, klauzul dotyczących ciasteczek oraz przepisów RODO. Projektujemy również rozbudowane portale internetowe dla firm oraz instytucji. Zespół RSO zdobywa doświadczenie, wdrażając wiele nowoczesnych rozwiązań, do tej pory stworzyliśmy ponad 200 stron oraz kilkadziesiąt sklepów internetowych. RSO to programiści, graficy, specjaliści SEO oraz copywriterzy, którzy w profesjonalny oraz przystępny sposób zaprezentują Państwa ofertę na stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. 667 763 440

tel. 605 892 461
Kontakt
stronywww
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm za 0 zł na 12 miesięcy !!!. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO tylko do końca kwietnia 2023 roku! Jedyna taka okazja ! 0 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!