Tania wysyłka paczek ze Stanów Zjednoczonych do Polski

dodano: 2023.06.28 ważne do: 2023.09.26 wyświetleń: 25
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy wygodną wysyłkę paczek z ze Stanów Zjednoczonych do Polski. Zakupy w sklepach internetowych w Stanach Zjednoczonych mogą być nie tylko atrakcyjne pod względem kosztów, ale także oferować produkty niedostępne w Europie. Dlatego postanowiliśmy zapewnić Państwu wygodną i ekonomiczną alternatywę dla wysyłki przesyłek z różnych sklepów internetowych ze Stanów Zjednoczonych.

Kalkulator ceny wysyłki online

Na naszej stronie internetowej udostępniamy wygodny kalkulator ceny wysyłki. Wystarczy określić wagę i wymiary paczki, a otrzymają Państwo szybką wycenę wysyłki. Dzięki temu mogą Państwo łatwo oszacować koszty i dostosować je do swojego budżetu. Nasze ceny są konkurencyjne, a jakość naszej usługi gwarantuje bezpieczeństwo.

Wybór drogi wysyłki - morskiej lub lotniczej

Oferujemy naszym klientom możliwość wyboru drogi wysyłki, zależnie od preferencji i priorytetów. Wysyłka drogą lotniczą to najszybsza opcja, a czas dostawy z USA do Polski wynosi najczęściej do 9 dni roboczych. Jeżeli zależy Państwu na szybszej dostawie, ta opcja będzie najlepszym wyborem. Natomiast wysyłka statkiem jest tańsza, ale czas dostawy może wynosić kilka tygodni.

Zakupy w sklepach internetowych w USA - rzadkie towary i okazje cenowe

Sklepy internetowe w USA często oferują produkty niedostępne w Europie. Są to często przedmioty poszukiwane przez kolekcjonerów, rzadkie części samochodowe, akcesoria do jachtów i wiele innych. Dodatkowo, sklepy w USA organizują częste wyprzedaże, co daje możliwość zakupu ciekawych produktów w niskich cenach. Dzięki naszej usłudze wysyłki przesyłek ze Stanów Zjednoczonych do Polski, zakupy w Stanach Zjednoczonych będą bardzo wygodne.

Konsolidacja przesyłek i oszczędność kosztów

W przypadku zakupów w różnych sklepach w USA, oferujemy Państwu konsolidację kilku paczek. Wystarczy, że podadzą Państwo nasz adres jako odbiorcę, a my po otrzymaniu wszystkich paczek w naszym magazynie w USA, połączymy je w jedną paczkę i przekażemy do wysyłki. Warto pamiętać, że wiele sklepów internetowych w USA oferuje darmową wysyłkę na terenie Stanów Zjednoczonych przy dużych zamówieniach.

Pomoc w sprawach celnych i opłaceniu podatku VAT Zajmujemy się nie tylko transportem przesyłek, a także doradzamy przy załatwianiu formalności związanych z cłem oraz podatkiem VAT. W Polsce, VAT wynosi 23%, który płacony jest od wartości towaru i kosztów przesyłki, nasi specjaliści pomogą Państwu w wypełnieniu niezbędnych dokumentów celnych. Dzięki naszej pomocy, proces odprawy celnej stanie się prostszy i bardziej zrozumiały. Możecie Państwo być pewni, że wszelkie formalności zostaną sprawnie załatwione, a paczki dotrą do Polski bez problemów.

Kontakt:

DOMA Shipping & Travel

Telefon : 1-773-736-3636

E-mail : doma@domashipping.com

Kontakt
DOMAShipping
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm za 0 zł na 12 miesięcy !!!. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO tylko do końca września 2023 roku! Jedyna taka okazja ! 0 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!