Rusztowania aluminiowe Levvel

dodano: 2023.09.02 ważne do: 2023.12.01 wyświetleń: 38
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Levvel dostarcza profesjonalne rusztowania aluminiowe, zapewniające bezpieczeństwo. Rusztowania posiadają krawężniki do podestów, barierki, antypoślizgowe szczeble oraz podesty.Rusztowania aluminiowe to oferta zarówno dla profesjonalistów jak również do zastosowań domowych. Aluminium jest materiałem odpornym na korozję, wytrzymałym oraz co ważne charakteryzuje się niską wagą. Dzięki temu są to rusztowania łatwiejsze w montażu w porównaniu z tradycyjnymi rusztowaniami stalowymi, ułatwiony jest także montaż oraz rozłożenie.
W naszej ofercie znajdują się rusztowania EasyGate 380, które spełniają standardy jakości oraz bezpieczeństwa. Nasze produkty są zgodne z normami EN 1298 oraz EN 1004, posiadają również certyfikat TÜV, co stanowi potwierdzenie ich najwyższej jakości.
Charakterystyka rusztowania:
Kompaktowa i solidna konstrukcja: Rusztowanie EasyGate 380 zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Kompaktowe wymiary (0,73 x 2,00 m) pozwalają na łatwy transport i przechowywanie.
Deklaracja zgodności: Nasze rusztowania posiadają Deklarację Zgodności z normą PN-EN 1004, co świadczy o najwyższych standardach bezpieczeństwa, potwierdzenie tego stanowi również certyfikat TÜV.
Wielofunkcyjność: EasyGate 380 to mobilne rusztowanie, które sprawdzi się w różnego rodzaju pracach. Może być używane do prac wykończeniowych, serwisowych, monterskich, porządkowych, a także w zastosowaniach przydomowych.
Jest to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów oraz osób pracujących w domowych warunkach.
Kontakt:
MPC METAL sp. z o.o.
tel: 722 127 127
email: info@levvel.pl
Kontakt
aluminiowerusztowania
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm za 0 zł na 12 miesięcy !!!. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO tylko do końca maja 2024 roku! Jedyna taka okazja ! 0 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!