Producent Sit

dodano: 2023.09.19 ważne do: 2023.12.18 wyświetleń: 76
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma specjalizuje się w produkcji sit do rolnictwa. Nasza oferta jest szeroka i różnorodna, aby sprostać różnym potrzebom w rolnictwie. Oferujemy sita do różnych maszyn i urządzeń, takie jak młyny, brykieciarki, śrutowniki, rozdrabniacze, suszarnie, suszenia, wialnie, czyszczalnie Petkus oraz ramy do wialni i czyszczalni.

Jakość sit używanych w rolnictwie ma ogromne znaczenie, dlatego warto dokładnie rozważyć wybór producenta. Nasze ponad 60-letnie doświadczenie pozwala nam dostarczać sita najwyższej jakości, idealnie dopasowane do konkretnej maszyny lub urządzenia w Państwa gospodarstwach. Łączymy tradycję z nowoczesnością, tworząc blachy charakteryzujące się nie tylko jakością, ale również estetycznym wzornictwem.

Nasza szeroka oferta pozwala dostosować produkowane przez nas sita do indywidualnych potrzeb Klientów, uwzględniając specyfikacje maszyn i wymagania rynku. Nasze doświadczenie stanowi solidne podstawy do zaufania.

Wytwórnia Sit „Sitono” Krzysztof Nowakowski
Stroszki 59
62-330 Stroszki
tel. 61 438 60 69
sitono@sitono.pl
Kontakt
Wytwórnia Sit „Sitono” Krzysztof Nowakowski
ul. Stroszki 59, 62-330 Stroszki, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm za 0 zł na 12 miesięcy !!!. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO tylko do końca maja 2024 roku! Jedyna taka okazja ! 0 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!