Budki akustyczne Hushoffice

dodano: 2024.04.30 ważne do: 2024.07.29 wyświetleń: 137
Szczegóły ogłoszenia:
Hushoffice to firma specjalizująca się w projektowaniu nowatorskich rozwiązań biurowych. W ich ofercie znajdują się kabiny akustyczne, które skutecznie redukują hałas w otwartych przestrzeniach pracy, co przyczynia się do zwiększenia efektywności i koncentracji pracowników. Kabiny te są doskonałe zarówno do pracy indywidualnej, jak i zespołowej, umożliwiając odizolowanie się od otoczenia biurowego. Hushoffice oferuje różnorodne modele kabin, w tym kabiny telefoniczne, kabiny do pracy hybrydowej, budki umożliwiające pracę na stojąco lub siedząco, a także przestrzenie przeznaczone do spotkań zespołu. Ich produkty są szczególnie przydatne w biurach open space, umożliwiając przeprowadzanie rozmów telefonicznych, koncentrację nad projektami, organizację wideokonferencji i spotkań, przy jednoczesnym zachowaniu prywatności. Ostatnio firma rozszerzyła swoją ofertę o linię hushFree, pozwalającą na personalizację kabin zgodnie z indywidualnymi potrzebami i preferencjami organizacji.
Kontakt
Hushoffice
ul. Ul. Dostawcza 4, 93-231 Łódź, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm za 0 zł na 12 miesięcy !!!. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO tylko do końca maja 2024 roku! Jedyna taka okazja ! 0 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!