Artykuły biurowe dla twojego biura

dodano: 2024.06.11 ważne do: 2024.09.09 wyświetleń: 10
Szczegóły ogłoszenia:
Nasz sklep online NetBiuro.pl zaopatruje przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych w różnorodne artykuły biurowe na co dzień przydatne do prowadzenia działalności gospodarczej, w tym zarówno te drobne przybory biurowe jak i większe urządzenia do biura. W naszym sklepie znajdziesz zszywacz do papieru, dziurkacz biurowy do dziurkowania dokumentów w celu ich wpięcia do segregatora, poza tym także segregatory biurowe w kolorowych okleinach, także różnych formatach dostosowanych do potrzeb klienta. Organizery na biurko i tzw. kuwety na dokumenty uporządkują twoje biurko. Posiadamy również materiały eksploatacyjne do drukarek biurowych laserowych i atramentowych oraz papier do drukowania do tych urządzeń. U nas zakupisz druki akcydensowe powszechnego zastosowania w gospodarce oraz druki specjalistyczne, w tym medyczne dla służby zdrowia. Poza materiałami biurowymi proponujemy artykuły typowo papiernicze, jakie oferuje sklep papierniczy. Zaopatrujemy także przedsiębiorstwa w artykuły higieniczne utrzymania czystości w biurze i powszechnie używane w biurach artykuły spożywcze takie jak chociażby kawa, herbata, mleko, cukier, woda mineralna.
Więcej informacji na temat naszej oferty na artykuły do biura znajdziesz na stronie sklepu: https://netbiuro.pl
Zamówienie najlepiej złóż przez naszą stronę online, możesz też telefonicznie przez infolinię: 695 840 695, 124 300 390.
Sklep obsługuje całą Polskę. Dostawa przez kuriera. Kraków - artykuły biurowe dowozimy nieodpłatnie naszym transportem jeżeli złożysz zamówienie za minimum 100 zł.
Kontakt
netbiuro.pl
ul. Krowoderska 22, 31-142 Kraków, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm za 0 zł na 12 miesięcy !!!. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO tylko do końca maja 2024 roku! Jedyna taka okazja ! 0 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!