Płyty betonowe na drogi

dodano: 2023.04.07 ważne do: 2023.07.06 wyświetleń: 28
Szczegóły ogłoszenia:
Pebia to nowoczesna, polska fabryka produkująca wysokiej jakości kostkę dekoracyjną, kostkę przemysłową oraz prefabrykaty betonowe, należąc do liderów branży, jeśli chodzi o łączenie funkcjonalności i wzornictwa z doskonałością techniczną. Nasze produkty są opracowywane i wytwarzane zgodnie z surowymi normami jakości. Wśród naszej szerokiej oferty odnaleźć można m.in. płyty betonowe na drogi, które są nieodzownym elementem infrastrukturalnym sprawdzającym się wszędzie tam, gdzie konieczne jest stworzenie prowizorycznych, tymczasowych dróg (np. dojazd na budowę, podjazd, zabezpieczenie stromych skarp itp.). Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i poznania bliżej naszych produktów!
Kontakt
PBI Beton Sp. z o.o.
ul. Błonie 8, 27-600 Sandomierz, woj. świętokrzyskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm za 0 zł na 12 miesięcy !!!. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO tylko do końca kwietnia 2023 roku! Jedyna taka okazja ! 0 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!