Szkolenia językowe dla firm Wyszków

dodano: 2023.04.12 ważne do: 2024.07.02 wyświetleń: 11
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
W naukę języka w firmie warto zainwestować a naprzeciw takim potrzebom wychodzi TEACHERSteam – szkoła językowa dla biznesu i instytucji. Wspieramy firmy i instytucje z Wyszkowa, którym proponujemy branżowe kursy językowe, klasyczne warsztaty z ponad 20 języków na różnym stopniu zaawansowania oraz szkolenia językowe przeprowadzane na drodze nauki metodą blended learning. TEACHERSteam prowadzi szkolenia zdalnie online jak i stacjonarnie w siedzibach Klientów. Zatrudniamy najlepszych lektorów w całej Polsce – łącznie ponad 150, łącznie z tłumaczami, gdyż oprócz językowych usług szkoleniowych przeprowadzamy usługi tłumaczeniowe, weryfikacje pracownicze i wiele innych usług. Zachęcamy do współpracy!
Kontakt
TEACHERSteam
Wyszków, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm za 0 zł na 12 miesięcy !!!. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO tylko do końca maja 2024 roku! Jedyna taka okazja ! 0 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!