BTT Lakiernia Autobusowa

dodano: 2021.03.04 ważne do: 2021.06.02 wyświetleń: 22
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma zajmuje się renowacjami blacharsko lakierniczymi autokarów. Nasza firma znajduje się w Krakowie gdzie również dokonujemy oględzin autokarów po wypadkach. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz fachową pomoc w doborze odpowiednich części. Mamy rzetelny system napraw i serwisu. Naprawy lakiernicze wykonują u nas doświadczeni pracownicy, którzy od wielu lat pracują na tym stanowisku. Korzystamy z dostaw części renomowanych firm. Dajemy gwarancje na wykonane usługi. Posiadamy sporo pozytywnych opinii klientów którzy wykonali u nas usługi napraw powypadkowych. Naszą firmę BTT charakteryzuje terminowość, atrakcyjne ceny oraz profesjonalny zespół fachowców. Kontakt do nas odszukasz na naszej stronie internetowej, na które widniejezamieszczamy również cennik oraz wskazówki dojazdu do naszego warsztatu. Skorzystaj z szybkiej wyceny szkody i zamów usługę lakierowania autobusu już dziś. W zakładce galeria zdjęć, znajdziesz najnowsze realizacje jakie udało nam się wykonać w ostatnim czasie. Korzystając z dołączonego nr telefonu lub formularza kontaktowego możesz zadać nam dowolne zapytanie dotyczące napraw i lakierowania autokaru.
Kontakt
BTT Lakiernia Autobusowa
ul. Ul. Igołomska 12, 31-983 Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
FOTOWOLTAIKA z RATAMI 0% i gwarantowanym upustem 5000zł. Zastaw kontakt a my oddzwonimy i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie! Najnowsza technologia oparta na mikrofalownikach i panelach o mocy 400 W