Place zabaw z atestem

dodano: 2022.12.06 ważne do: 2023.03.06 wyświetleń: 13
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy certyfikowane place zabaw dla dzieci, na których możemy zainstalować różne wyposażenie, takie jak piaskownice, huśtawki, bujaki, siłownie. Dzieci uwielbiają bawić się na placu zabaw, gdzie mogą spotkać się z rówieśnikami, spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. Warto dobrać sprzęt na plac zabaw, który najlepiej odpowiada potrzebom najmłodszych. Najważniejszą decyzją przy wyborze wyposażenia placu zabaw jest wybór materiału, będzie to najczęściej drewno, metal i plastik. Dużą popularnością cieszy się plac zabaw metalowy, są to urządzenia bezpieczne, trwałe, łatwe w utrzymaniu i wodoodporne.

Sprzęt zabawowy, który mogą Państwo wybrać z naszej oferty na place zabaw atestowane, wygląda atrakcyjnie dla dzieci. Dzieci lubią kolorowe urządzenia, które wydają się zabawne lub stanowią dla nich wyzwanie. Mogą to być sprzęty drewniane czy z trwałego{ tworzywa. Dzięki temu {maluchy chętnie spędzają czas na placu zabaw, bawiąc się wspólnie z rówieśnikami. Oferujemy również plac zabaw dla dzieci metalowy, który posiada wyposażenie odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Urządzając place zbaw producent z chęcią udzieli porad, jakie wybrać wyposażenie, aby dzieci korzystały z nich bezpiecznie.

Kontakt:

Happy s.c. R.Kołacki, Ł. Cyran, A. Czyran

tel: 669 847 714

e-mail: biuro@happyplacezabaw.pl

Kontakt
happyplacezabaw
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm już od 5 zł za rok. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO ! Jedyna taka okazja ! Już od 5 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!