jak obracac przedmioty sims 4

dodano: 2023.05.14 ważne do: 2023.08.12 wyświetleń: 20
Szczegóły ogłoszenia:
Aby obracać przedmioty w grze The Sims 4, wystarczy zastosować kilka prostych kroków. Po pierwsze, wybierz tryb budowania, który znajduje się w lewym dolnym rogu ekranu. Następnie wybierz kategorię przedmiotów, z której chcesz skorzystać, np. meble, dekoracje, itp.
Gdy już wybierzesz odpowiedni przedmiot, umieść go w wybranym miejscu na parceli. Aby go obrócić, użyj klawiszy ",", "." lub "<", ">". Możesz również użyć myszy, przytrzymując lewy przycisk i przeciągając wokół przedmiotu. Przesuwanie myszą w prawo lub w lewo obraca przedmiot wokół osi pionowej, a przesuwanie w górę lub w dół obraca go wokół osi poziomej.
Alternatywnie, możesz użyć klawiszy WSAD do obracania przedmiotu. Wciśnij "Shift" + "]", aby obrócić go zgodnie z ruchem wskazówek zegara lub "Shift" + "[", aby obrócić go przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.
Pamiętaj, że niektóre przedmioty mogą mieć ograniczenia co do sposobu, w jaki można je obracać, na przykład ze względu na rozmiar lub konkretną orientację. Oczywiście, możesz eksperymentować z różnymi kombinacjami obracania i znaleźć odpowiednią pozycję dla swojego przedmiotu.
To są podstawowe wskazówki dotyczące obracania przedmiotów w grze The Sims 4. Teraz możesz cieszyć się większą swobodą w budowaniu i aranżacji swojego świata simów!
Kontakt
PLXC
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm za 0 zł na 12 miesięcy !!!. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO tylko do końca kwietnia 2023 roku! Jedyna taka okazja ! 0 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!