Profesjonalna stacja diagnostyczna aut

dodano: 2023.07.21 ważne do: 2023.10.19 wyświetleń: 21
Szczegóły ogłoszenia:
AutoFamiko to renomowana stacja diagnostyczna, który od lat świadczy profesjonalne usługi przeglądu i napraw pojazdów. Dzięki naszym zaawansowanym narzędziom komputerowym, możemy szybko i skutecznie zlokalizować źródło problemów oraz profesjonalnie je naprawić. Nasze doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowany zespół zapewniają wysoką jakość usług.

Podczas przeglądu auta w AutoFamiko, szczegółowo sprawdzamy wszystkie komponenty, takie jak system hamulcowy, zawieszenie i mechanizm kierowniczy. Przykładamy również dużą wagę do stanu opon, sprawdzając ich wytrzymałość oraz równomierne zużycie. Naszym priorytetem jest nie tylko zapewnienie sprawności auta, ale przede wszystkim bezpieczeństwa na drodze.

AutoFamiko to nie tylko stacja diagnostyczna, ale także kompleksowy serwis klimatyzacji. Nasz wyspecjalizowany zespół zajmuje się nabijaniem oraz oczyszczaniem systemów klimatyzacyjnych w Twoim pojeździe. Dzięki temu możesz cieszyć się odświeżonym i zdrowym powietrzem podczas podróży, chroniąc jednocześnie swoje zdrowie i komfort kierowcy oraz pasażerów.

Oprócz diagnostyki i serwisu, oferujemy także profesjonalne usługi wulkanizacyjne. Nasza wykwalifikowana ekipa przeprowadza usługi naprawcze opon oraz dokonuje uzupełnienia bieżnika, aby zapewnić Ci optymalną przyczepność na drodze. Ponadto, w AutoFamiko masz możliwość skorzystania z usługi przechowywania kół, zapewniającego optymalne warunki przechowywania w zależności od sezonu.

Dołącz do szerokiego grona zadowolonych klientów AutoFamiko i zaufaj naszej stacji diagnostycznej, która dba o Twoje bezpieczeństwo i komfort. Nasze profesjonalne podejście, zaawansowane technologie oraz bogata oferta usług gwarantują solidne przeprowadzenie naprawy auta.

Kontakt:

AutoFamiko

tel: 81 503 09 41

tel: 81 503 03 26

email: info@autofamiko.pl

Zemborzyce Tereszyńskie 74c

20-515 Lublin

Kontakt
autofamiko
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm za 0 zł na 12 miesięcy !!!. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO tylko do końca września 2023 roku! Jedyna taka okazja ! 0 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!