Dystrybucja produktów leczniczych – Sincofarm

dodano: 2023.07.25 ważne do: 2023.10.23 wyświetleń: 40
Szczegóły ogłoszenia:
Sincofarm to firma dostarczająca farmaceutyki, która oferuje nie tylko produkty lecznicze, ale także różne wyroby medyczne oraz wysokiej jakości opakowania. Nasza firma posiada bogate doświadczenie na rynku farmaceutycznym, dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość oferowanych produktów. Jeżeli szukasz solidnego dostawcy farmaceutycznego, Sincofarm jest idealnym wyborem.

W Sincofarm wiemy, jak istotne są terminowe dostawy dla naszych klientów. Dlatego współpracujemy wyłącznie z zaufanymi firmami kurierskimi, które cechuje rzetelność i skrupulatność w transporcie towarów. Dzięki naszej efektywnej logistyce, zamówione produkty dotrą do apteki czy placówki medycznej na czas, zawsze w doskonałym stanie.

Naszym największym atutem są fachowi doradcy, którzy doskonale rozumieją charakterystykę rynku farmaceutycznego. Nasi specjaliści służą kompleksową pomocą na każdym etapie współpracy. Zawsze służymy pomocą w wyborze odpowiednich leków oraz rozwiązań, które spełnią indywidualne potrzeby klientów.

Nasza hurtownia działa zgodnie z najwyższymi standardami, posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia, w tym zezwolenie na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej wydane przez Główny Inspektorat Farmaceutyczny. Jest to gwarancja, że nasza oferta jest zgodna z obowiązującymi przepisami oraz spełnia najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa.

Sincofarm - hurtownia farmaceutyczna

tel: 780 176 006

e-mail: bok@sincofarm.pl

Kontakt
sincofarm
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm za 0 zł na 12 miesięcy !!!. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO tylko do końca maja 2024 roku! Jedyna taka okazja ! 0 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!