Podyplomowe studia prawnicze. Wrocław czeka na Ciebie!

dodano: 2023.12.18 ważne do: 2024.03.17 wyświetleń: 24
Szczegóły ogłoszenia:
Otwórz sobie drzwi do  wymarzonej kariery, wybierając podyplomowe studia prawnicze w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu. Program nauczania obejmuje 2 semestry intensywnej nauki, zarówno w zakresie teoretycznym, jak i praktycznym. Niezależnie od tego, czy interesują Cię sprawy administracyjne, compliance czy może kryminalistyka, znajdziesz na uczelni coś dla siebie. Do wyboru kierunki tj. „Stosowane prawa przez organy administracji publicznej”, „Compliance Officer” oraz „Kryminalistyka”, które przygotują Cię do podjęcia zatrudnienia w:
 
  • sektorze publicznym lub administracji państwowej,
  • sektorze prywatnych i publicznym oraz korporacjach,
  • wymiarze sprawiedliwości, służbach specjalnych lub celnych, więziennictwie oraz firmach detektywistycznych.

Zajęcia prowadzone są przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w wyżej wymienionych obszarach, którzy nie tylko przekażą Ci niezbędną wiedzę, ale i nauczą tego, jak zachowywać się podczas konkretnych sytuacji oraz jakie kroki podjąć, aby działać nie tylko na korzyść swoją, ale przede wszystkim współpracującego z Tobą podmiotu bądź konsumenta. Nie zwlekaj, złóż aplikację na podyplomowe studia prawnicze już teraz i otwórz sobie ścieżki do wieloletniej, owocnej kariery zawodowej.
Kontakt
Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu
ul. św. Jadwigi 12, 50-266 Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm za 0 zł na 12 miesięcy !!!. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO tylko do końca lutego 2024 roku! Jedyna taka okazja ! 0 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!