Prywatny żłobek Poznań

dodano: 2024.05.29 ważne do: 2024.08.27 wyświetleń: 11
Szczegóły ogłoszenia:
Żłobek i Przedszkole Kaczka Dziwaczka to miejsce, gdzie każde dziecko może rozwijać swoje umiejętności, cieszyć się nauką i zdrowymi posiłkami w przyjaznej atmosferze. Zapraszamy do odkrywania z nami świata w sposób kreatywny i bezpieczny!

W Kaczce Dziwaczce każde dziecko jest traktowane indywidualnie, z szacunkiem i zrozumieniem dla jego unikalnych potrzeb. Nasze programy nauczania są elastyczne i dostosowane do możliwości oraz zainteresowań maluchów, umożliwiając im rozwój na wielu płaszczyznach.

Nasza własna kuchnia to gwarancja świeżości i jakości podawanych posiłków. Starannie dobierane składniki oraz profesjonalny personel kuchenny zapewniają, że dzieci otrzymują zdrowe i zrównoważone posiłki, dostosowane do ich wieku i potrzeb.

Dysponujemy nowoczesnym wyposażeniem, które sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dzieci. Nasze sale zabaw są ergonomicznie zaprojektowane, a wszystkie zabawki spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Żłobek i Przedszkole Kaczka Dziwaczka
ul. Saperska 51
61-493 Poznań
tel. 517 954 711
zp.kaczkadziwaczka@gmail.com
Kontakt
Żłobek i Przedszkole Kaczka Dziwaczka
ul. Saperska 51, 61-493 Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Wizytówka firmy w katalogu firm za 0 zł na 12 miesięcy !!!. Promuj swoją firmę ! PROMOCJA OGRANICZONA CZASOWO tylko do końca maja 2024 roku! Jedyna taka okazja ! 0 zł za rok !!! SPRAWDŹ !!!